Winst voor Sokah in de Beker Bob Daenen  

Naar goeie traditie en in nauwe samenwerking met de afdeling tafeltennis van de KAVVV organiseerde Sokah zaterdag 7 januari de Beker Bob Daenen, indertijd op initiatief van onze club totstandgekomen ter ere van de gewezen voorzitter van KAVVV Tafeltennis. 
Het werd een succesvolle dag, niet alleen voor alle deelnemers, ook voor Sokah. Onze club heeft al één Beker Bob Daenen, een na drie overwinningen buit te maken wisseltrofee in de prijzenkast staan, maar sinds 2014 werd geen jaarzege meer toegevoegd.
Philippe Kozak, Jean Adriaenssens en Tom De Groof brachten daarin nu verandering. In een bloedstollende finale haalde het duo Kozak-Adriaenssens het van Paul Celis en Karen Van Tongerloo, de voorbije twee jaar winnaar van de Beker Bob Daenen.
Het dubbelspel ging verloren voor Sokah, maar nadien versloeg Kozak Celis, zodat Adriaenssens en Van Tongerloo onderling moesten uitmaken wie aan het langste eind trok. Jean Adriaenssens haalde het uiteindelijk in de beslissende set met 27-25. Knap!

 

 

X

Right Click

No right click